Informacja w sprawie rekrutacji do Przedszkola na rok 2020/2021

Szanowni Państwo.

Od 14 kwietnia jest wywieszona w przedsionku przedszkola lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia do Przedszkola nr 3 od września 2020.

Listy można sprawdzać wchodząc do przedsionka pojedynczo w rękawiczkach oraz z własnym długopisem w celu potwierdzenia woli przyjęcia dziecka podpisem rodzica na liście od 14 do 27 kwietnia lub wysyłając maila na adres przedszkole3glubczyce@wp.pl o treści:

Potwierdzam wolę przyjęcia mojego dziecka do Przedszkola nr 3 w Głubczycach na rok szkolny 2020/2021.

Potwierdzenie jest wymagane tylko w rekrutacji do Przedszkola. Brak potwierdzenia do 27 kwietnia jest równoznaczny z nieprzyjęciem.

Listy Dzieci przyjętych i nieprzyjętych będą ogłoszone w ten sam sposób dnia 28 kwietnia.

Obecnie decyzją Men przedszkole jest nieczynne do 26 kwietnia, o wszelkich zmianach i spotkaniach dla rodziców będziemy informować na bieżąco na FB oraz stronie przedszkola.

Informacje można również uzyskać pod nr telefonu 77 4853347 od 9 do 13 każdego dnia.