Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców do loterii fantowej oraz zakupy przepysznych wypieków, które od poniedziałku będzie można zakupić w budynku żłobka oraz w SP nr 2.Zapraszamy także na finał już w najbliższą niedzielę pod Ratusz, gdzie także będzie można zakupić świeżutkie wypieki oraz napić się gorącej czekolady Także czekamy na was i do zobaczenia Siemaaaaaaa

