Wpisy autora
maj 08
Zwiększenie efektywności energetycznej przedszkola Nr 3 w Głubczycach
Gmina Głubczyce realizuje zadanie „Zwiększenie efektywności energetycznej przedszkola Nr 3 w Głubczycach” Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Funduszy Europejskich dla Opolskiego 2021-2027 Priorytet FEO 2021-2027: 02 – Fundusze Europejskie dla czystej energii i ochrony środowiska naturalnego w województwie opolskim Działanie FEO 2021-2027: 02.01 – Poprawa efektywności energetycznej w województwie opolskim …
gru 21
Życzenia 2023
Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu oraz dzieciom dużo zdrowia, by mieć siły podołać wszystkim wyzwaniom w Nowym Roku, dużo radości, by każdy dzień był piękny oraz samych dobroci losu. Wesołych Świąt. Dyrektor Anna Komplikowicz – Serwetnicka oraz rada pedagogiczna i personel Przedszkola nr 3 i Żłobka Miejskiego

