Wpisy autora

Zwiększenie efektywności energetycznej przedszkola Nr 3 w Głubczycach

Gmina Głubczyce realizuje zadanie „Zwiększenie efektywności energetycznej przedszkola Nr 3 w Głubczycach” Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Funduszy Europejskich dla Opolskiego 2021-2027 Priorytet FEO 2021-2027: 02 – Fundusze Europejskie dla czystej energii i ochrony środowiska naturalnego w województwie opolskim Działanie FEO 2021-2027: 02.01 – Poprawa efektywności energetycznej w województwie opolskim …

Czytaj dalej

Uwaga remont – zmiana budynku przedszkola!

Zapisy do Żłobka Miejskiego

Rekrutacja na rok szkolny 2025/2026

Czyściochowa Akademia „Wszyscy tańczą dla królika” w wykonaniu dzieci z grupy żłobkowej „Foczki”

Prezerwy w pracy przedszkola i żłobka 2024/2025

Rekrutacja do żłobka miejskiego i przedszkola – czytaj więcej

Życzenia 2023

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu oraz dzieciom dużo zdrowia, by mieć siły podołać wszystkim wyzwaniom w Nowym Roku, dużo radości, by każdy dzień był piękny oraz samych dobroci losu. Wesołych Świąt. Dyrektor  Anna Komplikowicz – Serwetnicka oraz rada pedagogiczna i personel Przedszkola nr 3 i Żłobka Miejskiego

Przerwy w pracy przedszkola i żłobka

Święta Majowe